On the market since 1998

  • Speed of action
  • Professionalism
  • Reliability

We are cooperating with leading brands in the industry

About us

ENERGO-AUTOMATYKA Sp. z o.o. w Przemyślu istnieje na rynku od 1998 roku. Jest firmą inżyniersko-handlową zajmująca się doborem i dostawą armatury zaporowej i regulacyjnej oraz automatyki przemysłowej i pomp. Firma nasza jest autoryzowanym przedstawicielem i partnerem handlowym wielu renomowanych producentów krajowych i zagranicznych.

Naszą przewagą konkurencyjną jest szybkość działania i kompleksowość dostaw.

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie handlowo – techniczne oraz duży zasób wiedzy specjalistycznej, pozwalający na współpracę z klientami w zakresie doboru najkorzystniejszych technicznie i ekonomicznie rozwiązań. Wiedza o rynku i zrozumienie potrzeb klientów wpływają na ciągły rozwój i poszerzanie oferty produktowej.

Podczas pracy z klientami wykazujemy się inicjatywą. Działamy aktywnie, dzielimy się wiedzą specjalistyczną i podejmujemy odpowiedzialność za realizowany projekt. Zawsze dążymy do tego, aby oferowane rozwiązania całkowicie spełniały Państwa najwyższe oczekiwania.

Nasze działania jako rzetelnego partnera rynkowego potwierdza członkostwo w Klubie Rzetelnego Biznesu „Solidny Partner” od czerwca 2003. W kwietniu 2005 roku firma nasza wdrożyła procedury Systemu Zapewnienia Jakości ISO. W roku 2012 otrzymaliśmy prestiżową nagrodę DIAMENT miesięcznika FORBES i tym samym znaleźliśmy się wśród firm najszybciej zwiększających swoją wartość.

References

Referencje od naszych czołowych partnerów handlowych.

GAZ-SYSTEM
PGNiG
PSG
ORLEN
EDF
PGE
Ciech
Grupa Azoty
TAURON

Contact us

Adam Woszczyna
  • Adam Woszczyna
  • Maciej Lawrecki
  • Krzysztof Ostrowski
  • Marek Fedorowicz
  • Przemysław Bartosz
Adam Woszczyna
CEO
adam.woszczyna@energo-automatyka.pl
phone 608 624 000

ENERGO-AUTOMATYKA Sp. z o.o
Zyblikiewicza 9
37-700 Przemyśl
phone +48 16 676 92 32
fax +48 16 676 92 30
mobile +48 608 624 000
e-mail: biuro@energo-automatyka.pl

ISO certificate

Procedury Systemu Zapewnienia Jakości ISO wdrożone od 2005 roku.

Korzystamy z plików cookie - 
close